י.דביר יזמות ובניה (יצחקי) בע"מ, ח.פ: 515423242 רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות. לשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר, במטרה להקל על השימוש בו, וכן להפוך את שירותי המועצה לזמינים יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

על פי נתוני עמותת "נגישות ישראל", כ-25-20 אחוז מאוכלוסיית ישראל נתקלים בקשיי נגישות לאינטרנט. הנגשת האתר נועדה אפוא לשפרו כך שיהיה זמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אוכלוסייה הנמנית על גיל הזהב.

אחריות

הדפים באתר עומדים בתקן בדרגה AA. כלומר, עומדים בקריטריונים של נגישות לרמה AA, המפורטים בהנחיות הנגישות הנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.0

חשוב לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו כדוגמת מסמכים בקובץ PDF, סרטוני וידאו וכו'.

עמידה בתקנים

אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
מבנה קבוע ואחיד לכלל תתי האתרים והדפים באתר.
האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו Chrome, Firefox, Internet Explorer)
התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות (רספונסיבי).
לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt).
האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר או בשימוש בתפריט הנגישות.
הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
האתר מאפשר שינוי ניגודיות צבעים על ידי שימוש בתפריט הנגישות.
יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אם מצאתם אזורים לא תקינים או שאינם עונים על דרישות הנגישות, אנא צרו איתנו קשר

יצירת קשר

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל מכם הערות ובקשות בטופס המצורף לעמוד זה.

י.דביר יזמות ובניה (יצחקי) בע"מ, ח.פ: 515423242 תעשה ככל שביכולה במטרה להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

אחראי נגישות בחברה:

lior@dviryazamut.co.il‏

Call Now Button דילוג לתוכן